Obóz sportowy Ostrowo - dla dzieci w wieku 6-16 lat.

Cena:
2590 zł

Opis:
Obóz sportowy Ostrowo – dla dzieci w wieku 6-16 lat. Wyjazd z Warszawy – “Parking Stadion Narodowy”   Cena obozu: 2590 zł – W cenie wyjazdu: Zakwaterowanie, pełne wyżywienie: śniadania, obiady, kolacje, opiekę wychowawcy, transport autokarem, ubezpieczenie. Serdecznie zapraszamy na nasz kolejny obóz letni do miejscowości Ostrowo, położonej koło Jastrzębiej Góry i Karwi.  To sprawdzone i […]


Jesteś zainteresowany zakupem? Masz dodatkowe pytania?

 +48 513 024 599    baw.tur@gmail.com 

Obóz sportowy Ostrowodla dzieci w wieku 6-16 lat.

Wyjazd z Warszawy – “Parking Stadion Narodowy”

 

Cena obozu: 2590 zł – W cenie wyjazdu: Zakwaterowanie, pełne wyżywienie: śniadania, obiady, kolacje, opiekę wychowawcy, transport autokarem, ubezpieczenie.

Serdecznie zapraszamy na nasz kolejny obóz letni do miejscowości Ostrowo, położonej koło Jastrzębiej Góry i Karwi.  To sprawdzone i uznane miejsce cieszy się od lat powodzeniem wśród dzieci i rodziców. Komfortowy ośrodek do naszej dyspozycji. Zajęcia będą prowadzone pod okiem wykwalifikowanych instruktorów, bogaty program animacyjny niezapomnianych letnich wrażeń.

ZAPEWNIAMY

  • Zajęcia sportowe – turnieje piłki nożnej, siatkówki, koszykówki, badmintona, igrzyska olimpijskie,
  • Kąpiele w morzu i plażowanie,
  • Zajęcia taneczne,
  • Gry terenowe: podchody, poszukiwacze skarbów
  • Zabawy w parku linowym,
  • Wycieczki piesze i rowerowe, Bogaty program zajęć wieczornych – śpiewające fortepiany, Karaoke, dyskoteki, Mam talent, Kapitan Katanii, zajęcia plastyczne, ognisko,
  • domowe wyżywienie dostosowane do dzieci i bardzo dobra opieka podczas całego pobytu to gwarancja.
  • Zajęcia SUP na wodzie – SUP to dość świeża dyscyplina sportu, więc mogliście o nim jeszcze nie słyszeć. Samo słowo SUP to skrót od angielskiej nazwy „stand up paddle” czyli połączenie specjalnej deski o dużej wyporności z wiosłem. Na desce możemy stać lub klęczeć w początkowej fazie nauki. Utrzymanie równowagi nie jest zbyt trudne i dość szybko można się tego nauczyć. Zajęcia będą prowadzone co drugi dzień po 1,5h w Ostrowie i zatoce Puckiej przez naszych instruktorów. Zapewniamy sprzęt.

 

ZAKWATEROWANIE

 

Uczestnicy będą zakwaterowani w  Ośrodku”H2O„ w miejscowości Ostrowo nad zatoką Pucką. Miejsce znane i sprawdzone. Pokoje 2-6 osobowe, wszystkie z łazienkami, na miejscu boisko do piłki nożnej, siatkówki, sale disco, telewizyjna, stół do ping – ponga, piłkarzyków, mnóstwo terenów zielonych.

Pełne wyżywienie: śniadania podawane do stolików – mini szwedzki stół , obiad z podwieczorkiem i kolacje na ciepło, smaczna domowa kuchnia, suchy prowiant na powrót.

Stołówka znajduje się na terenie naszego obiektu i nie będzie przyjmowała innych gości w terminie naszego wyjazdu.

Na terenie naszego obiektu nie będzie innej grupy jak również klientów indywidualnych, ośrodek będzie wyłącznie do naszej dyspozycji.

 

 

 

 

 

OPŁATY I ZAPISY

Cena obozu: 2590 zł  – W cenie wyjazdu: Zakwaterowanie, pełne wyżywienie: śniadania, obiady, kolacje, opiekę wychowawcy, bilety w stępu, transport autokarem, ubezpieczenie.