Obóz sportowy Ostrowo - dla dzieci w wieku 6-13 lat.

Cena:
1750 zł

Opis:
Obóz sportowy Ostrowo – dla dzieci w wieku 6-13 lat. Wyjazd z Warszawy – “Parking Stadion Narodowy” Cena obozu: 1750 zł – W cenie wyjazdu: Zakwaterowanie, pełne wyżywienie: śniadania, obiady, kolacje, opiekę wychowawcy, transport autokarem, ubezpieczenie. Serdecznie zapraszamy na nasz kolejny obóz letni do miejscowości Ostrowo, położonej nad zatoką Pucką, koło Jastrzębiej Góry i Karwi. […]


Jesteś zainteresowany zakupem? Masz dodatkowe pytania?

 +48 513 024 599    baw.tur@gmail.com 

Obóz sportowy Ostrowodla dzieci w wieku 6-13 lat.

Wyjazd z Warszawy – “Parking Stadion Narodowy”

Cena obozu: 1750 zł – W cenie wyjazdu: Zakwaterowanie, pełne wyżywienie: śniadania, obiady, kolacje, opiekę wychowawcy, transport autokarem, ubezpieczenie.

Serdecznie zapraszamy na nasz kolejny obóz letni do miejscowości Ostrowo, położonej nad zatoką Pucką, koło Jastrzębiej Góry i Karwi. Obóz zostanie przeprowadzony zgodnie z nowymi wytycznymi z dnia 29.05.2020r. wprowadzonymi przez MEN, GIS i MZ. To sprawdzone i uznane miejsce cieszy się od lat powodzeniem wśród dzieci i rodziców. Komfortowy ośrodek do naszej dyspozycji, zajęcia prowadzone pod okiem wykwalifikowanych instruktorów, bogaty program animacyjny, domowe wyżywienie dostosowane do dzieci i bardzo dobra opieka podczas całego pobytu to gwarancja niezapomnianych letnich wrażeń.

ZAPEWNIAMY

  • Codzienne zajęcia z robotyki LEGO,
  • Zajęcia sportowe – turnieje piłki nożnej, siatkówki, koszykówki, badmintona, igrzyska olimpijskie,
  • Zajęcia taneczne,
  • Gry terenowe: podchody, poszukiwacze skarbów,
  • Wycieczki piesze i rowerowe,
  • Bogaty program zajęć wieczornych – śpiewające fortepiany, Karaoke, dyskoteki, Mam talent, Kapitan Katanii, zajęcia plastyczne, ognisko,
  • Zabawy w parku linowym,
  • Kąpiele w morzu i plażowanie,
  • Wizyta w Jastrzębiej Górze: Promenada, Wąwóz polodowcowy Lisi Jar – spacer po nadbrzeżnym lesie, klif nadmorski, Gwiazda Północy-najbardziej wysunięty punkt Polski na północ,
  • Zajęcia z językiem angielskim – prowadzone przez Native speakers ze Szkoły Językowej Olton.

Grupy wychowawcze: max 12 osób – grupa do 10 lat, max 14 osób – grupa powyżej 10 lat.

 

ZAKWATEROWANIE

Uczestnicy będą zakwaterowani w  Ośrodku “H2O„ w miejscowości Ostrowo nad zatoką Pucką. Miejsce znane i sprawdzone. Pokoje

2-4 osoby z zapewnieniem 4 m² dla każdego z uczestników, wszystkie z łazienkami, na miejscu boisko do piłki nożnej, siatkówki, sale disco, telewizyjna, stół do ping – ponga, piłkarzyków, mnóstwo terenów zielonych.

Pełne wyżywienie: śniadania podawane do stolików – mini szwedzki stół , obiad z podwieczorkiem i kolacje na ciepło, smaczna domowa kuchnia, suchy prowiant na powrót.

Stołówka znajduje się na terenie naszego obiektu i nie będzie przyjmowała innych gości w terminie naszego wyjazdu.

Na terenie naszego obiektu nie będzie innej grupy jak również klientów indywidualnych, ośrodek będzie wyłącznie do naszej dyspozycji.

 

OPŁATY I ZAPISY

Cena obozu: 1750 zł – W cenie wyjazdu: Zakwaterowanie, pełne wyżywienie:śniadania, obiady, kolacje, opiekę wychowawcy, bilety wstępu, transport autokarem, ubezpieczenie.

 

Aby zarezerwować miejsce prosimy  kontakt telefoniczny lub e-mail, wpłatę zaliczki w wysokości 500zł w terminie 7 dni od daty zgłoszenia i przesłanie karty obozowej (karta do pobrania z naszej strony www.baw-tur.pl). Opłaty można przekazywać na spotkaniach i treningach lub kierować na konto:

BAW-TUR

ING BANK 19 1050 1025 1000 0097 0774 2772

Zapisy i szczegółowe informacje: 

Prosimy o zapisywanie się drogą mailową lub telefoniczną.

tel. 513-024-599

mail. baw.tur@gmail.com

 

Inne oferty z tej kategorii